O krok dalej

Innoview to unikalne podejście do stolarki okiennej. Jest ona tworzona ze szlachetnych materiałów połączonych w nowoczesny sposób, wyposażona w najnowsze mechanizmy i akcesoria, a jej użytkowanie jest intuicyjne i automatyczne. Raz wybierasz wygląd i funkcje Twoich okien, a one służą Ci przez wiele lat tak, jak tego oczekujesz.

Wyjątkowe połączenie materiałów

Połączenie naturalnego, ciepłego drewna od wewnątrz z minimalistyczną i estetyczną okładziną aluminiową od zewnątrz to idealna kompozycja, która nie tylko pięknie wygląda, ale jest niezwykle jakościowa i praktyczna. Technologia ta pozwala na tworzenie okien, które są niezwykle proste w użytkowaniu i nie wymagają konserwacji.

Okna INNOVIEW - pobierz folder

Niewidoczne jest wyznacznikiem estetyki

Najwyższa jakość przejawia się w szczegółach. Dlatego okna INNOVIEW są dopracowane w najmniejszych nawet detalach. Opcja niewidocznych zawiasów SIEGENIA axxent sprawia, że żadne zbędne detale nie zakłócają Ci widoku. Nie zawierają silikonu. Szyby w oknach INNOVIEW doszczelnione są w drewnianej ramie za pomocą systemu uszczelek wykonanych z wysoko elastycznego i estetycznego materiału TPE, zapewniając niezwykle trwałe, szczelne i wyróżniające się estetycznie połączenie.

Wyjątkowa jakość wykończenia i dbałość o detale

STYLOWA OCHRONA Z ZEWNĄTRZ

Okna INNOVIEW są z zewnątrz osłonięte okładziną aluminiową, która jest dostępna w różnych kształtach profilu, w aż 250 kolorach z palety RAL, a połączenie jej elementów narożnych może być wykonywane w sposób niewidoczny, zapewniając jednolitą powierzchnię i strukturę części zewnętrznej okna.

NATURALNE DREWNO WEWNĄTRZ

Wewnątrz pomieszczeń okna INNOVIEW wykonane są z drewna i stanowią naturalną ramę dla krajobrazów, które prezentują. Wykonane z jednego z czterech gatunków drewna (do wyboru: dąb, sosna, modrzew i meranti wybarwiane na wiele kolorów) bez widocznych łączeń zapewniają jednolitą powierzchnię drewna i stanowią spójny i niezwykle jakościowy element Twojego pomieszczenia.

Odwiedź nasz salon

Poczucie spokoju i bezpieczeństwa

W oknach INNOVIEW zamontowane są najnowocześniejsze systemy, dzięki którym okna w standardzie mają podwyższoną odporność na włamanie. Można dodatkowo je podwyższyć do klasy RC2 – dzięki zastosowaniu większej ilości zabezpieczeń antywłamaniowych.

Okna energooszczędne do zadań specjalnych

Dzisiejsze budownictwo mierzy się z wieloma zmianami i wyzwaniami, dyktowanymi przez uwarunkowania klimatyczne, środowiskowe i geopolityczne. Stale rosnące ceny gazu motywują do projektowania rozwiązań coraz bardziej energooszczędnych, dostosowanych do wymogów norm termoizolacyjnych. Okna FAKRO spełniają, a nawet przewyższają te wymagania – to okna super energooszczędne, przeznaczone do zadań specjalnych. Dzięki ich zastosowaniu Twoja inwestycja od samego początku będzie ukierunkowana na oszczędności, co w perspektywie czasu, mówiąc wprost, Ci się zwróci. Co więcej, natura i Twoje dzieci podziękują Ci za lepszą przyszłość.

Porozmawiajmy o korzyściach dla Ciebie

Większe okna - lepszy widok i większa oszczędność

Okna i drzwi INNOVIEW są niezwykle energooszczędne. Chronią przed stratami ciepła , zatrzymując  je wewnątrz pomieszczenia, co jest szczególnie mile odczuwalne zimą.  Okna INNOVIEW dostępne są z pakietami nawet trzykomorowymi, które wypełnione są izolującym gazem szlachetnym i połączone ciepłymi i trwałymi ramkami dystansowymi TGI. Na szybach natomiast zastosowano powłoki niskoemisyjne. Wybierając INNOVIEW zapewniasz sobie niezwykłą izolację termiczną i szczelność akustyczną, a tym samym wyjątkowy komfort przebywania w przestrzeni, którą kochasz.  

Okna, które są dla Ciebie

Najnowocześniejsze okucia gwarantują bezwysiłkową i wygodną obsługę nawet największych okien przy zachowaniu ich najwyższej estetyki.  Pozwalają na intuicyjne, długoletnie i bezawaryjne ich użytkowanie. Nawet jeśli siła w rękach nie jest Twoją najmocniejszą stroną, okna pracują dla Ciebie!

Dostawcą tych rozwiązań jest firma Siegenia.

Specjalne ślizgi oraz zaczep z rolką najazdową zapewniają każdorazowo prawidłowe pozycjonowanie skrzydła w ościeżnicy okna, co pozwala na komfortowe zamykanie i swobodne ryglowanie okuć, zwiększając tym samym ich trwałość i zapewniając wieloletnią żywotność okna.