Indywidualizm

INNOVIEW to innowacyjny system stolarki okiennej. Został stworzony tak, żeby każdy mógł dostać rozwiązanie pasujące do indywidualnych potrzeb. Duże powierzchnie okien otwierają przestrzeń w domu na otaczającą przyrodę i niezwykłe widoki oraz sprawiają, że naturalnie zacierają się granice miedzy wnętrzem a otoczeniem.

Okna INNOVIEW to idealne połączenie ponadczasowej estetyki, funkcjonalności i ergonomii. To wzornictwo, które wynika z Ciebie i Twoich potrzeb i będzie aktualne przez lata. Każdy element, począwszy od drewna, aluminium, a na klamce kończąc, jest dopracowany pod względem wzorniczym tworząc unikatowy, bardzo estetyczny i ponadczasowy produkt.

Nowoczesne wzornictwo i zróżnicowana kolorystyka gwarantują dopasowanie okien i drzwi INNOVIEW do różnorodnej architektury – zarówno stylistyki klasycznej, jak i najbardziej nowoczesnej, zróżnicowanych brył budynków, ich otoczenia i kontekstu. Najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne zapewniają idealną harmonię zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków.

Okna szyte na miarę przyszłości

Nie ma standardowych okien Innoview, każde okno jest projektowane na indywidualne zamówienie.

  • wiele kolorów okładzin aluminiowych (ponad 250 kolorów z palety RAL),
  • cztery gatunki drewna (dąb, sosna, modrzew, meranti), które mogą zostać wybarwione na wiele kolorów w wykończeniu matowym lub satynowym,
  • kształty profili do wyboru (zarówno drewnianych, jak i aluminiowych),
  • wykończenia narożników (zagniatane i spawane naroża z aluminium, czopowane łączenia drewna),
  • okucia i klamki, które są funkcjonalne i uzupełnią estetycznie okna.

 

Zobacz na żywo - umówmy się na spotkanie

Wszystkie elementy okien są tworzone zgodnie z Twoimi potrzebami – Ty je wybierasz osobiście lub możesz skorzystać z pomocy doradcy. Przekonaj się sam/a, że INNOVIEW to najnowocześniejszy i dający największe możliwości dopasowania estetycznego system stolarki okiennej. FAKRO działając zgodnie ze swoim nadrzędnym celem chce zapewniać wyższy komfort mieszkania i odczuwalną zmianę jakości życia użytkowników. Dzięki systemowi INNOVIEW te zmiany dzieją się każdego dnia.

Zmiany te realizuje znakomity, doceniany i nagradzany na świecie architekt Robert Konieczny, który jest ambasadorem FAKRO INNOVIEW. Wizjonersko i bezkompromisowo dążąc do najlepszych rozwiązań, indywidualnych dla każdego Klienta i dla konkretnej przestrzeni, tworzy wyjątkowe bryły budynków.

W architekturze nie chodzi o budynki, a o ludzi

W architekturze nie chodzi o budynki, a o ludzi. To o nich myślmy, tworząc każdy projekt. Używajmy materiałów, które są trwałe, ponadczasowe i piękne. Promujmy dobre, polskie wzornictwo i kulturę materiałową. Nie pozwalajmy na kompromisy względem jakości – nie budujemy domków z kart, a domy dla ludzi. Szanujmy nasze środowisko naturalne – każda bryła jest tylko dopełnieniem swojego otoczenia. Wskazujmy kierunek rozwoju, który wspiera nowoczesną architekturę. Twórzmy wierząc w doskonałość – tylko tak będziemy mierzyć za każdym razem jeszcze wyżej.

Razem zaprojektujemy niemożliwe.

Robert Konieczny – architekt